Products
Details and specifications
1 Solar panel
1 Tap & swab (cleaner)
2 Adhesive pad (for window glass install)
Other documents & links
Product presentation
Installation information
Technical information
| Approval |
|---|
CSA
UKCA
UR
|
Standard |
|
|---|---|
| Protection Index | IP 30 |
| Material | PLASTICS |
Dimension |
|
|---|---|
| Unwrapped product weight | 0.63 lb |
| Unwrapped length | 13.27 in |
| Unwrapped width | 2.17 in |
| Unwrapped height | 0.65 in |
Electrical |
|
|---|---|
| Rated current | 0.108 A |
Cable |
|
|---|---|
| Number of wires of the cable | 2 |
| Wire section | 0.0003 in² |
Other |
|
|---|---|
| Minimum working temperature | 32 °F |
| Maximum working temperature | 140 °F |
| Minimum storing temperature | -4 °F |
| Maximum storing temperature | 158 °F |
Accessories
2 Product(s)This product is compatible with
10 Product(s)
Cord Lift WireFree™ TLV25 Zigbee (External Battery)
Réf. 1246811
Sonesse® 40 WireFree Zigbee (Li-ion) (USB-C)
Réf. 1245993
Cord Lift WireFree™ TLW25 RTS (External Battery)
Réf. 1003294
Cord Lift WireFree™ CL32 RTS (External Battery)
Réf. 1002422
Sonesse® 28 WireFree RTS (External Battery)
Réf. 1241230
Sonesse® 28 WireFree Zigbee (External Battery)
Réf. 1241754
Cord Lift WireFree™ TLW25 Zigbee (External Battery)
Réf. 1241780
USB-C Internal Headrail Li-ion Battery
Réf. 9029224
USB-C Li-ion External Battery Pack
Réf. 9028930
Roll Up 28 WireFree™ RTS V2 (External Battery)
Réf. 1241162